ناو اسقاط شده وینسنس و حقوق بشر غربی ها
یادداشت/
سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وينسنس امريكا به مسافران مظلوم، بي‌دفاع و كودكان هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي ايران فرا رسيد و به همين بهانه هرسال ابعاد جديدي از اين جنايت هولناك، تعمدي و ضدانساني امريكايي‌ها عليه ملت ايران روشن مي‌شود.
رضا یوسف زاده, انقلابیون ارتدکس
مقاله و یادداشت
انقلابی ارتدکس مخصوص دانشجویان نبوده و نیست و در تمام اقشار و لباس‌ها وجود دارد.
رسول شکری‌نیا
یادداشت/ رسول شکری‌نیا
عملیات مرصاد نقطه طلایی پیروزی بر کفر و نفاق بود که با وحدت، همدلی و اطاعت همه نیروها تحت نظر و فرماندهی متحد صورت گرفت و گروهک تروریستی منافقین با اضمحلال کامل، دیگر نتوانست شکست خود را جبران کند.
 علی زمانی, آسیب های اجتماعی در فضای مجازی
یادداشت/
امروزه با ایجاد تکنولوژی و فناوری های ارتباطی نو، تحولات چشمگیری در عرصه فضای مجازی که تاثیر گذار در فضای حقیقی نیز است بوجود آمده است.
تولیدات ماهواره ای؛ ابزارتخریب ارزش های ایرانی و اسلامی
یادداشت/رسول شکری نیا
بر اساس یک پژوهش از نظر فنی در 159 مدار تلویزیونی در کل جهان در مجموع 203 ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد 80 دریافت کننده در ایران، 100 ماهواره تلویزیونی ( یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان) قرار دارد. این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود 18000 شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می آورد.
رضا یوسف زاده, انقلاب مجازی, شبکه ملی اطلاعات
یادداشت/
با اجرایی شدن شبکه ملی اطلاعات در ایران، انقلاب مجازی رخ داده و حاکمیت آمریکا و طاغوتیان را در این حوزه قطع خواهد کرد.
تسهیلات اقتصاد مقاومتی, اشتغال در غربت
یادداشت/
با استفاده از تسهیلات اقتصاد مقاومتی می توان نسبت به اجرای طرح های زودبازده اقدام کرده و از مهاجرت فصلی جوانان به غربت جهت اشتغال و تبعات اجتماعی آن جلوگیری کرد.
سمن ها, جریانات سیاسی, سازمان های مردم نهاد
جوانان هوشیار باشند!
امروزه جوانان برای برخی فعالیت ها جذب سازمان های مردم نهاد می شوند اما دریغ از آنکه برخی از این سمن ها با پشتوانه سیاسی و در راستای جذب جوانان به جریانات و تفکرات سیاسی فعالیت می کنند.
کشتار غیربهداشتی دام , قصابی های ویلکیج
کشتار دام ها و عرضه گوشت آنها به صورت غیر بهداشتی در قصابی های بخش ویلکیج شهرستان نمین مستعد انتقال آلودگی و بیماری بوده و این امر تهدیدی برای سلامت جامعه در این بخش است.
مهران محمدی
اکنون که تا یک ماه آینده زنگ مجلس دهم به صدا درخواهد آمد بساط انتظار مردم استان برای تحقق همدلی نمایندگان گسترده شده است تا جهش قابل توجهی برای توسعه اردبیل ایجاد گردد.

صفحه‌ها