التفات مسلمانان به دشمن حقیقی در پی اقدام ترامپ/ یادداشت
انتقال سفارت‌خانه آمریکا به بیت‌المقدس بار دیگر خبث طینت و عهدشکنی آمریکا و رژیم صهیونیستی را مبرهن ساخت و توجه جهان اسلام را به دشمن حقیقی خود معطوف کرد.
یادداشت
باید برای شکستن طوفان ‌های تهاجم دشمنان که چشم طمع به ایران اسلامی دوخته اند و همچنین فتنه‌های گوناگون آنان و جلوگیری از آن فتنه ها، بسیجیان مخلص، فداکار و ایثارگر دائماً آماده و مهیا و آراسته به صبر و استقامت در صحنه باشند.
لزوم تقویت گفتمان انقلابی در اندیشه مسئولین و مردم
یادداشت/
یکی از مهم ترین شاخصه های تحقق آرمان های انقلاب اسلامی ایران و منویات امام راحل و امام خامنه ای(مدظله العالی) حاکمیت گفتمان انقلابی در اندیشه و تفکر مردم و مسئولین و در نتیجه عمل انقلابی است.
بازی های سیاسی کثیف
یادداشت/
کاش زلزله ای به افکارمان می آمد تا از این ناآگاهی ها رهایی یابیم و به جای پرداختن به تسویه حساب های سیاسی و ... به داد زلزله زدگان که هموطنان ما هستند برسیم
شهيد سعيد جعفري، الگوي انقلابي بصير
یادداشت/رسول شکری نیا
امروز مصادف است با سالگرد شهادت شهيدسرافراز و مجاهدفي سبيل الله، بسيجي مخلص و ولايتمدار، پاسدار و طلبه جوان و اولين فرمانده بسيج و سپاه در كرمانشاه سردار سرلشكر سيد محمد سعيد جعفري كه با هوشمندي سازمان بسيج مستضعفين به عنوان شهيد شاخص سال ۹۶ كشور انتخاب و معرفي شده است.
تقلیل استکبار ستیزی به ترامپ هراسی
یادداشت/ محمدسعید ابراهیمی
هدف از کوفتن بر طبل ترامپ‌ هراسی توسط غربگرایان داخلی، آن است که با ایجاد اشتباه محاسباتی، نزاع جمهوری اسلامی را از مبارزه با استکبار به مترسک‌ستیزی تنزّل دهند.
مهارت آموزی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای کلید اشتغال
یادداشت/ عزیز حمیدی کیا
آموزش های فنی و حرفه ای با هدف انتقال مهارت های مختلف به فراگیران و نیز اشتغال فارغ التحصیلان و در نهایت تربیت نیروی کار مورد نیاز بخش های مختلف جامعه می باشد.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رکن اصلی و اساسی  ثبات ، امنیت و آرامش کشور و مردم است
یادداشت/ حمید حمیدی کیا
یکی از اساسی ترین پایه های ارکان امنیت، صلح و آرامش یک کشور، نیروی مسلح آن کشور است و اگر این نیرو در یک کشور ضعیف و سست باشد باعث می شود آن کشور از نظر امنیت و ثبات دچار تزلزل شود و آرامش و آسایش جامعه آن کشور در پایین ترین سطح ممکن خواهد بود.
حفظ کرامت و احترام به ارباب رجوع
یادداشت/
در شریعت اسلام هر فرد مسلمان دارای احترام بوده و هیچ کس حق توهین یا بی اعتنایی به او را ندارد همه باید نسبت به یکدیگر با احترام برخورد کنند و هرگز نباید پست و مقام باعث تکبر و خود پسندی یا بی احترامی نسبت به دیگران شود.
ترامپ هراسی و خودکشی از بیم مرگ
یادداشت
اظهارات برخی مقامات دیپلماتیک مبنی بر اینکه در صورت خروج آمریکا از برجام و پایبندی اروپا به این توافق، ایران به برجام متعهد خواهد ماند بیانگر این واقعیت تلخ است که طرف ایرانی، این‌بار نیز دچار اشتباه ادراکی شده و می‌پندارد اروپا در واقع با سیاست آمریکا در خصوص برجام، مخالف است.

صفحه‌ها