فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 21247
تاریخ انتشار: س, 1396/11/24 - 21:49
22 بهمن تماشایی سال 1396
مردم ایران اما امسال متفاوت تر از 22 بهمن سال های گذشته عمل کردند و با حضوری تماشایی و پرشور در این راهپیمایی، یاوه گویی های دشمنان داخلی و خارجی این انقلاب را لگد مال کردند.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، با پیروزی شکوهمند انقلاب مردمی و اسلامی جمهوری اسلامی ایران، تمامی معادلات جهانی مستکبرین و زورگویان به هم خورد و ایران به عنوان محوری ترین و با ارزش ترین مستعمره خاورمیانه از چنگ ابرقدرت های جهانی خارج شد.
 

از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان این انقلاب هیچگاه بی کار نماندند و هر کاری که می توانستند کردند تا انقلاب اسلامی را از بین ببرند اما موفق نشدند و در تمامی میدان ها شکست خوردند.
 

مردم ایران اما امسال متفاوت تر از 22 بهمن سال های گذشته عمل کردند و با حضوری تماشایی و پرشور در این راهپیمایی، یاوه گویی های دشمنان داخلی و خارجی این انقلاب را لگد مال کردند، یاوه گویی هایی که بیشتر بوی خیانت می داد تا بوی مطالبه گری، که با هوشیاری و بصیرت ملت انقلابی ایران از صحنه خارج شدند.
 

همه آمدند، از پیر گرفته تا جوان، چه آن هایی که بهمن 57 را دیده بودند و چه آنهایی که پیروزی انقلاب را ندیده بودند، همه و همه یک دل و یکصدا در خیابان ها حضور یافتند و این پیروزی را به کوری چشم دشمنان و بدخواهان این انقلاب جشن گرفتند، حضرت آقا بهتر از همه، مردم را می شناسد و بیهوده نیست که همواره به مسئولین سفارش کرده است که مردم را بشناسید و این جمعیت همان مردمی بودند که حضرت آقا آنها را می شناخت و این مردم به فرمایش مقام معظم رهبری که سه روز مانده به روز 22 بهمن فرموده بودند که 22 بهمن امسال تماشایی تر از سال های گذشته خواهد بود و همانطور هم شد.
 

مردم گلایه مند هستند از مسئولینی که به آنها وعده بهبود شرایط اقتصادی و معیشتی داده اند اما در عمل هیچ کاری برای تحقق این وعده نکرده اند اما به عشق انقلاب، به عشق نظام، به عشق شهدا و به عشق حضرت آقا به میدان آمدند تا ثابت کنند پیوند ملت و رهبری ناگسستنی است و بدعهدی عده ای از مسئولین هیچگاه مردم را از این انقلاب جدا نخواهد کرد.
 

مردم تماشایی آمدند حال نوبت دولت مردان است که در راستای حل و رفع مشکل اقتصادی و معیشتی مردم تماشایی عمل کنند !
 

زنده باد ایران ، زنده باد انقلاب اسلامی
 

به قلم : حمید حمیدی کیا - دانشجوی حقوق ، فعال سیاسی و فرهنگی

ارسال نظر