فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 21311
تاریخ انتشار: س, 1396/12/22 - 15:31
با حضور فرمانده سپاه نمین برگزار شد؛
جلسه توجیهی راه اندازی صندوق قرض الحسنه+ تصاویر
جلسه توجیهی راه اندازی صندوق قرض الحسنه+ تصاویر
با حضور فرمانده سپاه ناحیه نمین و معتمدین محلات، جلسه توجیهی راه اندازی صندوق های قرض الحسنه مردم نهاد در مسجد جامع شهر نمین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، جلسه توجیهی راه اندازی صندوق های قرض الحسنه مردم نهاد با حضور فرمانده سپاه ناحیه نمین و معتمدین محلات در مسجد جامع شهر برگزار گردید.

 

در این جلسه سرهنگ حسن زاده به تشرح روند تشکیل و راه اندازی صندوق های قرض الحسنه  پرداخت و اظهار کرد: با هدف رفع مشکلات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و اشتغال‌زایی در جامعه، صندوق‌های قرض‌الحسنه مثل سایر شهرستان ها در نمین راه‌اندازی می‌شود و برنامه‌ریزی‌های اساسی نیز در این زمینه انجام یافته است.

 

فرمانده سپاه نمین با بیان اینکه برای رفع مشکلات اقتصادی باید به تفکر انقلابی چنگ بزنیم افزود: امروزه جنگ اقتصادی مهمترین تهدید علیه کشور است و دشمن می خواهد از طریق این جنگ به مردم فشار وارد کند تا مردم را نسبت به انقلاب و نظام دلسرد کند به همین دلیل باید در این عرصه تمام تلاش خود را انجام دهیم.

 

وی تصریح کرد: یکی از مزیت‌هایی که این صندوق دارد این است که مثل سایر ادارات، بروکراسی اداری پیچیده ای ندارد و به صورت مردمی می‌تواند در ایجاد اشتغال و پویایی اعضای صندوق مورد استفاده قرار گیرد.

 

در پایان معتمدین هر مساجد سوالات و ابهامات خود را مطرح نمودند و به بحث و گفتگو پرداختند و در انتها نیز سرگروه ها مشخص شدند و قرار شد به زودی این طرح اجرا شود.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر