فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 21117
تاریخ انتشار: چ, 1396/10/20 - 23:11
اختصاص بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل مجمتع‌های فرهنگی و هنری شهرهای نمین و عنبران
فرماندار نمین گفت: بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و تجهیز مجتمع‌های فرهنگی و هنری شهرهای عنبران و نمین در نظر گرفته شده است.

به گزارش شکوه فرهنگ، فرهاد عبدالعلی‌پور ظهر امروز در جریان بازید از مراحل ساخت فرهنگسراهای شهرهای نمین و عنبران  با بیان اینکه این پروژه‌ها  جزو طرح‌های راکد شهرستان نمین بوده که از سالیان گذشته آغاز و نیمه تمام مانده بود اظهار کرد: در حال حاضر این پروژه‌ها به صورت میانگین 50 درصد درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

وی با بیان اینکه تاکنون بالغ بر 30 درصد از بودجه‌های مصوب شده در عمرانی کمیته برنامه‌ریزی شهرستان  برای تکمیل این پروژه تخصیص یافته است ادامه داد: تا پایان سال این میزان به 66 درصد افزایش می‌یابد تا سرعت ساخت این مجموعه‌ها بیشتر شود.

 

فرماندار نمین اظهار داشت: فرهنگسرای شهر نمین 900 متر مربع زیربنا دارد که با ظرفیت نزدیک به 300 نفر و برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در حال احداث و تکمیل است.

 

عبدالعلی‌پور ادامه داد: مجتمع فرهنگی و هنری شهر عنبران نیز 600 متر مربع زیربنا دارد که با ظرفیت سالن 250 نفر تاکنون 170 میلیون تومان تخصیص اعتبار و 60 درصد نیز رشد فیزیکی داشته است.

 

وی  با بیان ینکه تلاش می‌شود با تصویب اعتبارات بیشتر در سطح شهرستان و استان سرعت احداث این مجتمع‌ها روز به روز افزایش یابد افزود: با اتمام این پروژه‌های فرهنگی شاهد فعالیت هر چه بیشتر هنرمندان و فعالان فرهنگی شهرستان نمین در زمینه‌های مختلف خواهیم بود.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/*

ارسال نظر