فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20992
تاریخ انتشار: پ, 1396/09/16 - 20:11
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نمین؛
اعتراض مردم نمین به انتقال سفارت امریکا به قدس فردا برگزار می شود
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نمین در بیانیه ای اعلام کرد: تظاهرات مردم شهر نمین علیه تصمیم دونالد ترامپ برای انتقال سفارت آمریکا به قدس و به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، فردا در این شهر برگزار می شود.

به گزارش خبر نگار شکوه فرهنگ،شــورای همــاهنـگی تبـلـیـغات اســلامـی شهرستان نمین در پـی اعـلام تـصمیـم شیطانی ترامپ به منظور انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس ضمن محکوم‌نمودن این تـصمیم ابـلـهانه و رذیلانۀ رئیس جمهوری امریکا با صـدور بیانیه ای از ملــت بــزرگ، شـــریـف و اسـتکبارســتیـز نمین دعــوت کرد تا پـس از اقــامــۀ نــماز بـاشــکوه جــمعـه این هفته، خشــم و نـفـرت و انـزجـار خـود را از آمریـکای مســتـکبر و جنـایتـکار و رژیم سـفاک و کـودک‌کـش صـهیـونیـســتـی و این اقدام دیوانه‌وار و ابلهانه فریاد کنند.

 

 متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

«بـســم‌الله الــرحــمن الـرحیــم»

تصمیم ابلهانه، تحریک‌آمیز و شیطانی آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی ضمن رسوایی و آشکارسازی نیّات پلید، شوم و شیطانی دولت مستکبر و مستبد آمریکا و بی‌اعتبار کردن بیشتر این کشور نزد آن دسته از کشورها و ملت‌های جهان که هنوز به بی‌طرفی این کشور در روند سراب‌گونه مذاکرات صلح باور دارند آن را نشانی آشکار از ترس و استیصال آمریکا از انتفاضۀ بزرگ آزادسازی فلسطین می‌داند. بایستی اذعان کرد فلسـطین بســیار بزرگتـر از آن است که ترامپ بتواند با این تصمیم خود تاریخ آن را تغییر دهد و قدس تا ابد پایتخت فلسطین و محور اصلی وحدت و توجه و قبلۀ اول امت بزرگ اسلامی باقی خواهد ماند و به رسمیت‌شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم سفاک، اشغالگر و تروریست پرور صهیونیستی به هیچ وجه اعتبار نخواهد داشت. فـردا جـمعه، ، روز اعلام و فریاد نفرت و انزجار و خشم انقلابی ملت بزرگ و ضد استکباری ایران علیه آمریکای جنایت‌پیشه و رژیم تروریست‌پرور صهیونیستی خواهد بود.

 

 

مردم شهرستان نمین نیز همزمان با سراسر کشور پس از اقـامـۀ نمـاز پرصلابت و دشمن‌شکن جمعه فـریـاد مرگ بر امـریکـا و مرگ بر اسـرائیل سر خواهدداد.

مراسـم تظاهـرات فـردا پس از اقامـۀ نماز جمعـه ازمقابل مصلی (مسجد جامع نمین)برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر