فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20987
تاریخ انتشار: پ, 1396/09/16 - 04:40
همایش مشترک علمای اهل سنت و تشیع شهرستان نمین روز چهارشنبه به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، امام جمعه نمین در در همایش علمای شیعه و سنی نمین اینگونه نشست ها را برای حفظ محبت و وحدت بین علمای اهل سنت و تشیع موثر خواند و اظهار کرد: دین اسلام دین منطق و بیان است و هدف آمریکا و اسرائیل از این اختلافات مذهبی بدنام کردن اسلام است.

 

حجت الاسلام والمسلمین صفر یوسف زاده ادامه داد: نور قرآن و اسلام در کشورها می‌درخشد و روز به روز به عزت اسلام افزوده می‎شود و هدف اصلی استکبار از بین بردن نور اسلام و قرآن است.

 

وی با بیان اینکه با وحدت و انسجام بین مسلمانان و سایر اقوام دشمن نیز راه ‌به جایی نخواهد برد بیان کرد: ما باید مرهون این نظام باشیم و برای حفاظت از آن شب و روز تلاش کنیم و نگذاریم تفرقه ای بین ما ایجاد شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه نمین در حاشیه این مراسم در مصاحبه با خبرنگار شکوه فرهنگ اظهار کرد: هدف استکبار جهانی ایجاد تفرقه و اختلاف در بین  مذاهب اسلام و جلوگیری از بیداری اسلامی است.

 

سرهنگ شاپور حسن زاده با بیان اینکه اهل سنت و تشیع مشترکات را مورد توجه قرار دهند و به اختلافات توجهی نداشته باشند ادامه داد: افزایش اقتدار و امنیت ایران به وحدت بین اهل سنت و تشیع بستگی دارد و همین اتحاد باعث شده دشمنان در مقابل ایران تعظیم کنند.

انتهای پیام/*

ارسال نظر