فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20905
تاریخ انتشار: ج, 1396/08/26 - 16:09
 پرچم اسلام  در سرتاسر عالم به اهتزاز در آمده است
امام جمعه نمین گفت: پرچم اسلام به دست ملت بزرگ ایران و ملل مسلمین در سرتاسر عالم به اهتزاز در آمده است.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، حجت الاسلام و المسلمین صفر یوسف زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تسلیت رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن (ع) اظهار کرد: همه ما باید با مطالعه سیره اهل بیت(ع) و عمل به آنان خودمان رو به خدا نزدیک تر کنیم.

 

امام جمعه نمین با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج افزود: تا زمانی که در جامعه ما تفکر بسیجی وجود دارد دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

 

حجت الاسلام و المسلمین یوسف زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مصیبت بزرگ زلزله غرب کشور، برای جانباختگان این حادثه آرزوی رحمت و مغفرت و برای بازماندگان این حادثه از محضر خداوند متعال طلب صبر نمود.

 

وی با اشاره به حضور میلیونی مردم در پیاده روی اربعین گفت: حضور بیش از 20 میلیون نفر در مراسم پیاده روی اربعین دشمن را نا امید و زمین گیر کرد.

 

حجت الاسلام یوسف زاده با اشاره به دستور رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر اخراج استاد هتاک به ارزش های اسلامی از این حرکت انقلابی دکتر علی اکبر ولایتی تقدیر و تشکر کرد و گفت: معنایی ندارد که در کشور ما یک استاد به پیامبر اسلام(ص) و سایر مقدسات اسلامی توهین کند و امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

 

 

امام جمعه نمین در پایان خطبه های نماز جمعه با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل در حال نابود شدن است گفت: پرچم اسلام به دست ملت بزرگ ایران و ملل مسلمین در سرتاسر عالم به اهتزاز در آمده  و به امید خدا ما زمینه ساز فرج هستیم

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر