فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20693
تاریخ انتشار: ج, 1396/05/20 - 18:18
اتفاقات مراسم تحلیف در مجلس، بسیار ناشایست و بچه گانه بود
امام جمعه نمیــن گفت: عکس سلفی برخی از نمایندگان با خانم موگرینی بسیار ناشایست و بچه گانه بود.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، حجت الاسلام صفر یوسف زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته به تشریح برخی آیات قرآن کریم پرداخت و اظهار کرد: هر کجا کاری در این کشور انجام شده به لطف اسلام، امامان، شهدا و ولایت است و اگر ما بهتر از این بودیم یقینا خداوند نیز برکات بیشتری بر مردم و جامعه جاری می کرد.

 

امام جمعه نمین با اشاره به مراسم  تنفیذ رئیس جمهور گفت: تنفیذ یعنی این که رئیس جمهور حکم خود را از دست امام زمان (عج) بگیرد  و این امر توسط نماینده امام زمان یعنی ولایت صورت می گیرد و تنفیذ نماد مشروعیت الهی است .

 

وی در ادامه به تشریح و تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب پرداخت و افزود: در مراسم تنفیذ رییس جمهوری، رهبری معظم سه مطالبه رسیدگی به معشیت مردم، تعامل با دنیا و تسلیم نشدن در مقابل سلطه طلبان را به رئیس جمهور جدید دستور و درخواست پیگیری دادند.

 

وی همچنین به مراسم تحلیف هم اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور در این مراسم قسم خورد که در مسیر اسلام و ولایت، حافظ مذهب جعفری نیز باشد.

 

حجت الاسلام یوسف زاده با اشاره به حاشیه‌های مراسم تحلیف رئیس جمهور گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید عصاره فضائل و نماد قدرت و عزت یک ملت باشند و عکس سلفی برخی از نمایندگان با خانم موگرینی بسیار ناشایست و بچه گانه بود

 

امام جمعه نمین با یادآوری اینکه روز بیست و ششم مردادماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی است، گفت: آزادگان سرمایه های بی بدیل این کشور هستند و باید قدردان آن ها بود.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سخنان دشمنان مبنی بر بازدید از مراکز نظامی کشورمان  اشاره کرد و گفت: ما هرگز اجازه بازدید از مراکز نظامی را به دشمنان نخواهیم داد.

 

وی با اشاره به یکی از وظایف مهم دستگاه ها به خصوص نیروی انتظامی شهرستان گفت: حفظ  ارزش‌های دینی یکی از وظایف مهم همه ی دستگه ها خصوصا  نیروی انتظامی است.

 

حجت الاسلام یوسف زاده در پایان، کسب  مقام دوم رشته قرائت در سی و پنجمین دوره  مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز در مشهد مقدس  توسط علیرضا باقری از شهرستان نمین را تبریک گفت و برای این دانش آموز آرزوی موفقیت کرد.

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر