فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20662
تاریخ انتشار: ش, 1396/05/07 - 17:11
وقتی روابط عمومی اجازه مصاحبه حضوری با فرماندار را نداد؛
اهالی مسکن مهر نمین در انتظار پاسخ کتبی آقای فرماندار برای حل مشکلات
اهالی مسکن مهر نمین در انتظار پاسخ کتبی آقای فرماندار برای حل مشکلات
خبرنگار ما برای پیگیری مشکلات اهالی مسکن مهر نمین، به فرمانداری این شهر مراجعه کرد ولی با وجود حضور فرماندار، روابط عمومی این اداره اجازه مصاحبه با فرماندار را نداد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، اهالی مسکن مهر نمین سال هاست که از نبود امکانات رفاهی، خدماتی و آموزشی اولیه همچون نبود مغازه، نانوایی، تاکسی، فضای سبز، مدرسه و چندین مشکلات دیگر رنج می برند.

 

به همین منظور خبرنگار ما برای پیگیری مشکلات اهالی مسکن مهر نمین، به فرمانداری این شهر مراجعه کرد ولی با وجود حضور فرماندار، روابط عمومی فرمانداری اجازه مصاحبه با فرماندار را نداد.

 

مسئول روابط عمومی فرماندار نمین در خصوص نبود مغازه نانوایی در مسکن مهر اظهار کرد: فرمانداری نمین آمادگی ارائه پروانه کسب نانوائی به آن شهرک را دارد و در صورت وجود متقاضی طبق مقررات، نسبت به صدور پروانه کسب اقدام خواهد شد.

 

لازم به ذکر است برخی  از ساکنین این شهرک، مجبور هستند یکی پس از دیگری خانه های خود را بفروشند و از این شهرک ها خارج شوند.

 

عده ای نیز توانایی خرید خانه در سایر نقاط شهر را ندارند و در همین مجتمع ها ساکن هستند که انتظار می رود  مسئولان اقدامات لازم را انجام دهند.

 

گفتنی است در رابطه با دیگر مشکلات اهالی مسکن مهر نمین، به دلیل عدم اجازه روابط عمومی برای مصاحبه حضوری با فرماندار شهر، پرسش ها به صورت کتبی تحویل روابط عمومی داده شد تا شاید جواب قانع کننده ای داده شود.

 

 

انتهای پیام/*

دیدگاه‌ها

درد اهالی مسکن مهر درد نان هم هست اما همه آن نیست . پیمانکاری که مورد تایید بنیاد مسکن و اداره تعاون و فرمانداری بود تا الان هیچ کاری انجام نداده و بالغ بر پنج سال 14 میلیون تومن پول ما در هواست . و این را باید مسئولین عمرانی فرمانداری و در راس آن فرماندار محترم انشاالله پاسخگو خواهند بود . ما هم از مسئولین خدوم و دلسوز که درد مردم را به هر گونه تفریح خود ترجیح میدهندو در صدد حل آن مشکلات هستند تقدیر و تشکر میکنیم . امید است در رفع این مشکل احدی از مسئولین محترم فرا فکنی نکنند و حل مشکل این قشر ضعیف را در اولویت کاری خود قرار دهند . فرمایش حضرت امام خمینی (ره) را فراموش نکنیم که فرمودند بیشتر از همه طبقات ضعیف را ملاحظه کنید که این عبادت بزرگ است . یقین دارم تکلیفی که امام (ره) برای مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی معین فرمودندهرگونه اغماز از تخلف مسئولان و خوابیدن را در حق مردم ضعیف این شهرستان از بین خواهد برد . فرمایش امام (ره) خارج از آیات قران و دستور الهی نبود . امید است فرمایش ایشان تلنگر برای مسئولین باشد .انشاالله مسئولین محترم که مردم ولی نعمت آنها هستند پاسخگو باشند و خبرنگار و احتمالا مراجعه کننده ای را از در فرمانداری نرانند .

حمایت از مستضعفین اصلی ترین و عینی ترین محوری است که مردم از امام (ره) به چشم جان مشاهده کرده و در آن شک وتردیدی ندارند. بی شک هر یک از جناح های سیاسی با سلایق سیاسی از این راهبرد امام غفلت کنند آینده بدی در انتظار آنها خواهد بود. آنهایی می توانند خود را دنباله رو امام بدانند که در حمایت از مستضعفین پیشرو بوده و به راه امام تاسی کنند.
ارسال نظر