نمایش 1 - 10 از 39
امام جمعه اهل سنت عنبران؛
حمید مرادزاده
حجت الاسلام سید یاور مرادی معتقد است: ارادتی که اهل سنت عنبران به امام حسین(ع) و ایام ماه محرم دارند، کمتر از ارادت برادران اهل تشیع نیست.
رئیس دانشکده فن‌آوری‌های نوین نمین:
رئیس دانشکده فن‌آوری‌های نوین نمین گفت: اولویت اصلی و فعلی، مساله زمین برای دانشگاه و همچنین احداث ساختمان آموزشی و پژوهشی برای دانشگاه بوده و تحقق این امر نیازمند اهتمام مضاعف و جهادی همه عزیزان است.
رئیس دانشکده فن‌آوری های نوین سبلان نمین:
رئیس دانشکده فناوری های نوین سبلان شهرستان نمین گفت: با تأسیس 4 پژوهشکده علوم اعصاب و مراکز پیشرفته تحقیقات ژنتیک، اقلیم، سرطان و گرمایش زمین در این شهرستان موافقتشده است.
گفتگویی صمیمی با خیّر مدرسه ساز نمینی؛
جعفر عزیزی اورنج
حبیب اله امامی نمین که متولد تهران بوده و سال های طولانی نمین را ندیده و تنها از این شهر فرهنگی یک پسوند به ارث برده است، اما به عشق زادگاه پدری خود و با فروش منزل مسکونی خدمتی ماندگار به این شهرستان کرد که هیچ یک از مدعیان خدمتگزاری به این خطه آنگونه عمل نکرده اند.
رئیس کارخانه سیمان آرتا اردبیل:
رئیس کارخانه سیمان آرتا اردبیل گفت: کارخانه سیمان اردبیل برای کنترل آلایندگی زیست محیطی نسبت به نصب سیستم بک هاوس با هزینه کرد 130 میلیارد ریالی اقدام کرده و خروجی قابل مشاهده از دودکش ها در هوای سرد، بخار آب است.
فرمانده سپاه نمین:
فرمانده سپاه نمین گفت: تنها راه نجات و سنگر مستحکم و خاکریز دفاع در برابر نفوذ دشمنان، عمل کردن به فرامین مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) است.
شهردار سابق نمین:
شهردار سابق نمین گفت: اختلافات بین اعضای شورای شهر موجب رکود امورات شهر و شهرداری شده بود و بنده در راستای پایان بخشیدن به اختلافات و وضع موجود استعفا دادم.
مسئول گروه تئاتر صحنه نمین:
مسئول گروه تئاتر صحنه نمین گفت: این گروه یتیم وار و بدون هیچ گونه حمایتی در جشنواره استانی شرکت کردند و ادارت و مسئولان نمین هیچ سهمی در موفقیت گروه تئاتر ندارند.
نمین شهرستانی کوچک با مشکلاتی بزرگ؛
در شهر آبی بیگلو شهرستان نمین ووشوکاری موفق به کسب مدال طلای مسابقات آسیایی می شود و در شهر نمین این شهرستان مسئولان با تخیله باشگاه ووشو آن را به تعطیلی می کشانند!
رئیس دانشگاه پیام نور واحد نمین خبر داد؛
رئیس دانشگاه پیام نور واحد نمین گفت: این واحد با فراهم ساختن امکانات روز و فضای آموزشی مطلوب در 14 رشته تحصیلی دانشجو جذب می‌کند.

صفحه‌ها