فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20652
تاریخ انتشار: س, 1396/05/03 - 20:39
سکوت معنادار مسئولین نمینی در قبال مشکلات ساکنین مسکن مهر
نداشتن امکانات رفاهی، خدماتی و آموزشی در مسکن ‌مهر شهر نمین و سکوت مسئولین مربوطه باعث گلایه ساکنین این منطقه شده است.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، با نگاهی کوتاه به شهرک های مسکن مهر نمین در می یابیم که این شهرک ها  دارای امکانات رفاهی، خدماتی و آموزشی نمی باشند و ساکنین این منطقه را با مشکلات فراوانی رو به رو کرده است، به طوری که ساکنین این شهرک ها مجبور هستند یکی پس از دیگری خانه های خود را بفروشند و از این شهرک ها خارج شوند.

 

یكی از شهروندان شهرک ولیعصر(عج)  در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اظهار نارضایتی از مشکلات مسکن مهر نمین، خواستار رفع این مشكلات شد و گفت: مسکن مهر نمین، هیچ گونه امکانات اولیه مناسب برای زندگی کردن را ندارد به طوری که ساکنین این شهرک ها دیگر مایل به زندگی کردن در این صحرا نیستند.

 

 وی ادامه داد: مسکن مهر نمین را زودتر از سایر مسکن های مهر اردبیل تحویل خریداران داده اند، ولی نزدیک 5 سال است که هیچ کس مسئولیت این شهرک ها را بر عهده نمی گیرد.

 

وی ضمن گلایه از مسئولین نمینی اظهار کرد: مسولان نمین اعم از فرماندار، شهردار و حتی رئیس بنیاد مسکن نمین، هیچ گونه تبادل نظر و همکاری برای حل این مشکلات را ندارند، چندین بار هم بنده حضورا به خدمت تک تک مسولان متولی با نامه و تومار رفته ام ولی متاسفانه هیچگونه جواب مثبتی برای حل مشکلات این شهرک نگرفته ام.

 

دیگر شهروند نمینی که به خاطر وجود این مشکلات در این شهرک ها بسیار عصبانی و گلایه مند بود گفت: ما در این منطقه از مشکلات زیادی مانند نبود مغازه نانوایی، تاکسی، فضای سبز، مدرسه، کمبود سطل زباله و چندین مشکلات دیگر رنج می بریم.

 

وی افزود: خود مسئولان شهرستان نمین، حتی یک روز هم نمی توانند در این منطقه زندگی کنند، و من نمی دانم چرا مسئولین به این شهرک ها توجهی نمی کنند؟

 

 

انتهای پیام/*

دیدگاه‌ها

بیش از پنج سال پیش در فرمانداری نمین برای مسکن مهر ثبت نام کردم و از طریق اداره تعاون مورد تاییدقرار گرفتیم و اداره تعاون مارا به همراه حدود سی خانوار دیگر تایید نمودند ودر کمسیونی در فرمانداری این پروژه به اقای علی طالعی بعنوان پیمانکار ساختمانی تحویل داده شد و از هرکدام از اعضا 14 میلیون پول اخذ شده که تا کنون هیچ اقدامی انجام نشده است و نه فرمانداری و نه اداره تعاون و نه اقای طالعی پاسخگو نیستند و هر بار به اداره تعاون مراجعه کردیم با جواب ( به اداره تعاون مربوط نیست ) مواجه میشویم درحالی که متولی اصلی این امر قسمت عمرانی فرمانداری و مخصوصا اداره تعاون بودند . حال بعداز گذشت 5 سال نه خانه ای داریم و نه کسی جوابگوی پول بی زبان ماست که توسط اداره تعاون به پیمانکار داده شده است . نمیدانیم به کدام مرجع قانونی مراجعه کنیم . جناب اقای فرماندار کسانی که در مسکن مهر ساکن هستند از قشر ضعیف جامعه هستند این دلیل نمیشود که شما هم با چشم پوشی از قضایای مسکن مهر باعث حق کشی خیل عظیمی از خانواده مستضعفین جامعه باشید . لطفا به این قضیه با دقت بیشتری عنایت داشته باشید . پولی که دادیم از گلوی زن و فرزندان خود زدیم و دادیم که صاحب خانه شویم . چه نظارتی دارند این دستگاههای اجرایی در بحث مسکن مهر که اینگونه باید تخلفات فاحش انجام شود و ما مظلومین صدایمان به جایی نرسد وهرچند اینرا هم میدانم که باز هم صدایمان به شما نخواهد رسید و اگر هم برسد به احتمال زیاد هیچ اهمیتی نخواهید داد . شما را قسم به حرمت خون شهیدان و امام شهدا ؛ که آنها راه هموار کردند که شماها مسولیت داشته باشید تا به درد مردم برسید ؛ به مشکل این مردم که از قشر ضعیف جامعه هستند رسیدگی کنید که امام (ره) فرمودند ((بیشتر از همه طبقات ضعیف را ملاحظه کنید که این عبادت بزرگی است )). دیگر فکر نمیکنم حرف یا مطلبی از این بالاتر باشد که آن امام و رهبر سفرکرده برای مسئولین گفتند . تکانی بخودتان بدهید و درد این سی خانوار را دریابید لطفا .
ارسال نظر